Novi trijumf crno-belih: Partizan treći put ove sezone bolji od Rudara

20.02.2022.
Rukometaši Partizana upisali su novi trijumf u plej-ofu ARKUS lige. Posle pobede u Aranđelovcu u prethodnom kolu, na Banjici je večeras savladana ekipa Rudara rezultatom 31:26, posle 13:15 na poluvremenu.
Kostolčani su bolje ušli u meč i već na startu se ,,odlepili“ – 2:5. Gosti su iskoristili promašaje crno-belih, pogođene stative i prečku, i čuvali tri gola razlike sve do kraja prvog poluvremena (12:15). Po isteku 30. minuta igre Partizan je imao šansu da zaostatak smanji direktnim šutem na gol iz deveterca, a maestralno ga je izveo Stefan Petrić, za konačnih 13:15 pred odlazak na pauzu.
U nastavku konačno prepoznatljiva igra našeg tima, koja je najpre rezultirala izjednačenjem, a potom i preokretom za velikih 27:20 u 51. minutu. Crno-beli su čuvali prednost sve do samog kraja i zasluženo slavili rezultatom 31:26, za drugi trijumf u plej-ofu ARKUS lige.
Za igrača utakmice proglašen je Milomir Radovanović, a najefikasniji u našem sastavu bio je Uroš Kojadinović, sa sedam pogodaka na svom kontu.
06.09.2024.

Rukometni klub Partizan AdmiralBet u novu sezonu ulazi sa deset novih igrača i ambicijama da se u godinama koje dolaze…

02.09.2024.

Rukometni klub Partizan AdmiralBet večeras je u beogradskom restoranu Savanova predstavio tim za sezonu 2024-25. U prisustvu velikog broja prijatelja…

31.08.2024.

Iranski golman Said Heidarirad danas je i zvanično potpisao jednogodišnji ugovor sa klubom i predstavljaće veliko pojačanje na golu crno-belih….