Pismo rukometaša Partizana navijačima: Budite naša snaga, motiv i odraz ljubavi prema klubu

24.11.2025.

Partizan AdmiralBet u utorak od 18:45 dočekuje ekipu Neksea u pretposlednjem kolu grupne faze Lige Evrope. Crno-beli biju bitku za TOP 16 i konačno će imati podršku svojih navijača. Naš klub je ,,odradio“ kaznu od strane Evropske rukometne federacije i četiri evropske utakmice kao domaćin odigrao pred praznim tribinama. Međutim, sada smo u periodu uslovne kazne i najmanji incident u narednim evropskim mečevima mogao bi da rezultira ozbiljnim posledicama po klub.

Zbog toga molimo navijače i sve ljubitelje rukometa da tim Đorđa Ćirkovića podrže na najbolji mogući način – srcem, glasom i aplauzom.

Povodom predstojećeg duela sa Nekseom, rukometaši Partizan AdmiralBet-a obratili su se navijačima sledećim pismom:

,,Dragi navijači,

Zajedno smo vratili Partizan tamo gde mu je mesto – na tron srpskog rukometa i među najbolje evropske klubove.

Prethodnih meseci bilo je teško gledati prazne tribine i čuti samo tišinu u trenucima kada je podrška najpotrebnija.

Ipak, iz svih tih utakmica izašli smo kao pobednici.

Bili smo tihi heroji bitke koju bijemo za čast i ponos Partizana, ali taj period je sada iza nas.

San o punim tribinama konačno će biti stvarnost.

U utorak budite naša snaga, motiv i odraz ljubavi prema klubu.

Neka Evropa vidi ko su najbolji navijači  na svetu!

Vaš RK Partizan AdmiralBet“

07.06.2026.

Predstavnici rukometnog kluba Partizan AdmiralBet, predsednik Miljan Žugić i sportski direktor Ivan Dimitrijević, danas su se u Budimpešti sastali sa…

05.06.2026.

Rukometaši Partizan AdmiralBet-a proslavili su najuspešniju sezonu u istoriji kluba. Pobedom nad Vojvodinom u finalu plej-ofa ARKUS lige spuštena je…

01.06.2026.

Po završetku druge utakmice finala plej-ofa u kojoj je Partizan AdmiralBet došao do četvrtog trofeja u sezoni, svoje utiske podelili…